Kompleksowe zarządzanie nieruchomościami

HERDOM to nowoczesna i profesjonalna firma zajmująca się kompleksowym zarządzaniem nieruchomościami. Wyróżnia nas indywidualne podejście do klienta oraz obsługa na najwyższym poziomie.

LICENCJA ZARZĄDCY

Jako licencjonowany Zarządca podwyższamy poprzeczkę w zarządzaniu nieruchomości i wdrażamy najnowsze standardy.

UBEZPIECZONY ZARZĄDCA

Posiadamy ubezpieczenie
od odpowiedzialności cywilnej.

OBSŁUGA SPECJALISTYCZNA

Bazując na bogatym doświadczeniu, zapewniamy do obsługi budynków wyselekcjonowane i sprawdzone firmy min. sprzątające, konserwujące, pielęgnujące zieleń, pogotowia technicznego oraz innych firm specjalistycznych.

Nowoczesne zarządzanie

Aby zapewnić najwyższą jakość naszej pracy i jak najlepiej spełnić Państwa oczekiwania wykorzystujemy specjalistyczne oprogramowanie komputerowe oraz niezawodne metody usprawniające obsługę nieruchomości.

OCHRONA INTERESU KLIENTA

W swoich działaniach kierujemy się zasadą ochrony interesu osób, na rzecz których wykonujemy usługi.

DOŚWIADCZENIE

Specjalizujemy się w zarządzaniu dużymi nieruchomościami oraz osiedlami - odebranymi od dewelopera po pozwoleniu na użytkowanie.

ROZWIĄZUJEMY PROBLEMY

Z dużym zadowoleniem oraz skutecznością rozwiązujemy problemy we wspólnotach mieszkaniowych zarówno te drobne codzienne jak i te duże które wymagają doświadczenia np. awarie, zalania budynków.

Szybka i sprawna komunikacja

Przykładamy dużą wagę do szybkiej i sprawnej komunikacji z właścicielami oraz Zarządami Wspólnot. Stosujemy zasadę otwartych drzwi a wszystkich traktujemy z troską i szacunkiem na jaka zasługują.

Indywidualne podejście

Zespół specjalistów

Powyższe założenia osiągamy dzięki zespołowi wysoko wykwalifikowanych specjalistów – licencjonowanych zarządców nieruchomości, księgowych, prawników, brokerów ubezpieczeniowych, specjalistów obsługi technicznej - traktujących swoja pracę z entuzjazmem i odpowiedzialnością.

Bezpieczeństwo i doświadczenie

Gwarancja satysfakcji

Wszystko to sprawia, że współpraca z firmą HERDOM jest wygodna, bezpieczna i satysfakcjonująca, a naszym klientom mieszka się lepiej. Herdom to zarządzanie nieruchomościami w najlepszym wydaniu.